Kategoriler
Sağlık

Optivision – Gözlere iyi gelen vitaminler

GÖRME GÜCÜNÜZÜ GERİ KAZANMA ZAMANI GELDİ!

✔ Gözlerdeki gerginliği ve ağrıyı 5 dakika içinde geçirir
✔ Görme gücünü %99 oranında tek kürde geri kazandırır
✔ Göz hastalıklarını ve görme kaybını önler

Aletler gözümüzü öldürüyor! Bu alt başlıkla, bir oftalmoloji uzmanı olan Dr. Tuna Oraloğlu’nun (Ankara) bilimsel yayını geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yayının yazarı, karanlıkta bir telefondan veya tabletten okumanın göz merceğinin şeklini değiştirdiğini ve düzeltilmesi çok zor dejeneratif değişikliklere yol açtığını iddia ediyor. Dr. Oraloğlu ile görüşüp ona bazı sorular sormaya karar verdik. Bu röportaj lazer görme düzeltmesi, gözlükler, kontakt lensler ve Optivision Sağlıklı Gözler İçin vitaminler üzerine odaklanacak.

Optivision – açıklama, fiyat, satın almak, sipariş vermek, teslimat

– Doktor, görme düzeltmeyle ilgili herhangi bir kişisel deneyiminiz oldu mu?

– Değil. Düzenli olarak tıbbi muayenelerden geçtiğim ve olası hastalıkların önlenmesine yönelik önerileri takip etmeye çalıştığım için henüz görme problemim yok.

– Bize sık sık lazer düzeltmenin tavsiye edilebilirliği sorulur mu? Yapmalı mıyım?

– Görme sorunlarım olsaydı, kesinlikle kendime bir düzeltme yapardım. Ancak burada sorunun özünü anlamak çok önemlidir. Çoğu durumda görme, lazer yardımı olmadan geri yüklenebilir. Bunu yapmak için belirli bir vitamin kombinasyonunu almanız, gözler için özel egzersizler yapmanız ve sağlıklı bir yaşam tarzı için doktorun tavsiyelerine uymanız yeterlidir. Ek olarak, nüksler sıklıkla lazer düzeltmesinden sonra meydana gelir, bu nedenle, diyet alışkanlıklarınızı ve mobil cihaz kullanımınızı hala değiştirmeniz gerekir.

– Yaşlılarda lazerle düzeltme yapılmaması gerektiği doğru mu?

– Evet öyle. Çoğu durumda yaş, göz ameliyatı için bir kontrendikasyondur. Gerçek şu ki, yaşla birlikte göz merceği şeklini değiştirme yeteneğini kaybeder, bu nedenle bu durumda lazer düzeltmesi o kadar etkili olmayacaktır.

– Yazınızda, telefonların ve bilgisayarların gözümüze en büyük tehdit olduğunu yazıyorsunuz. Bu doğru?

– Elbette. Görme organlarımız, sürekli olarak ışık kaynağına (görüntü pikselleri) bakacak şekilde doğal olarak adapte edilmemiştir. Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin ekranına ne kadar uzun süre bakarsanız, gözlerinizin yorulması o kadar fazla olur. Bu, odaklanma yeteneğini azaltır, göz içi basıncını artırır ve görme dejenerasyonuna yol açabilir. Görme duyunuzu koruyun!

– Görme bozukluğu hisseden, ancak bu sorundan nasıl kurtulacağını bilmeyen insanlara ne tavsiye edersiniz?

– Şu anda piyasada göz sağlığını destekleyen birçok farklı besin takviyesi ve vitamin bulunmaktadır. Bunları 40 yaşın üzerindeki herkese ve mesleği uzun süreli bilgisayar çalışması veya küçük yazıları okumakla ilgili olanlara götürmenizi şiddetle tavsiye ederim.

– Hastalarınıza kişisel olarak hangi vitaminleri kullanıp reçete ediyorsunuz?

– Bugün bence Optivision Gözlere iyi gelen vitaminler en çok satanlar. Yüksek göz sağlığını korumak için gerekli tüm eser elementlerin ve vitaminlerin tam spektrumunu içeren bir vitamin kompleksidir. Bu eşsiz çözümü kullanarak tam teşekküllü bir yaşam tarzına dönebilir, sağlık sorunlarından kurtulabilir ve sürekli gözlük veya kontakt lens kullanma ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Herkes için eksiksiz bir çözüm.

– Optivision vizyonu geri yüklemek için nasıl çalışıyor ve neden bu ürünü almanızı öneriyorsunuz?

– Formül, lensin işlevini desteklemek için gerekli olan bitkiler, vitaminler ve eser elementlerden oluşur. Kompleks, hasarlı hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur, görme organlarının yapısını canlandırır ve kendine yakın ve uzak nesneleri eşit derecede net görme yeteneğini geri kazandırır. Optivision açıklama okursanız, ürünün göz içi basıncını azaltabildiğine ve ayrıca uzun süreli bilgisayar çalışması nedeniyle “kuru göz bebeği” etkisini ortadan kaldırdığına ikna olacaksınız.

– Optivision Türkiye kullanılabilir mi? Ve eczanelerde bulabilir misin?

– Son zamanlarda ürün ülkemizde aktif olarak satılmaya başlandı. Meslektaşlarımın bana söylediği gibi, artık herkesin birkaç dakika içinde Optivision sipariş vermek alabileceği resmi bir çevrimiçi mağaza bile açıldı. Eczaneler hakkında henüz bir bilgim yok. Ancak Optivision eczane bulamazsanız, bu kapsülleri kendiniz için sipariş etmek için lisanslı tedarikçinin web sitesini kullanın.

– Optivision Türkiye’de satın al istersem doktor reçetesine ihtiyacım var mı?

– Değil. Bu, tıbbi amaç olmadan satılan% 100 doğal bir vitamin formülüdür. Özellikle mesleğiniz artan göz yorgunluğu ile ilişkiliyse, olası sorunları önlemek için bu kapsülleri alabilirsiniz.

– Ve hangisi Optivision fiyat?

– Satıcıya sormak daha iyidir. Birkaç hafta önce hastalarıma 3 paket sipariş ettiğimde her birinin maliyeti 99 TL idi. (+10 TL Optivision teslimat).