Kategoriler
Sağlık

Varicostop – Varis kremi

Varis Kremi

✔ hem bayanlar hem de erkeklerin kullanımı için uygundur
✔ varis kremi ile varis problemlerinize yüzeysel olarak son verebilirsiniz
✔ varis kremi ile pahalı lazer prosedürlerine son verin

Flebolog Burak Aşıkoğlu ile bir röportaj, varisli damarlar ve tedavi yöntemleri hakkında sıkça sorulan sorulara yanıt almanıza yardımcı olacaktır. Bu hastalığı görmezden gelmek mümkün mü, hangi durumlarda ameliyat gereklidir ve bugün neden çoğu Türk doktor önleme ve tedavi için Varicostop Varis kremi önermektedir? Uzman tarafından ifade edilen görüş tamamen bireyseldir ve bu yayının yazarlarının görüşleri ile örtüşmeyebilir. İlk varis belirtilerine sahipseniz, derhal doktorunuza başvurmalı ve bir tıbbi muayene yaptırmalısınız.

Varicostop – açıklama, fiyat, satın almak, sipariş vermek, teslimat

– Varis nedir?

– Bu, bozulmuş dolaşım ve kan çıkışı ile ilişkili bacaklarda görülen vasküler bir hastalıktır. Varisli damarlar, sağlığımızın durumundaki bazı dış veya iç değişikliklerin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Hastalarım arasında örümcek damarları da olan çok sayıda erkek olmasına rağmen kadınlar bu hastalığa daha duyarlıdır. Hastalığın ilk belirtilerini görmezden geldiği veya yanlış tedavi yöntemlerini kullandığı durumlarda hastalık sağlık açısından ciddi bir tehdit oluşturmaktadır.

– Kim risk altında?

– Hareketsiz bir yaşam tarzı olan veya günde 4 saatten fazla ayakta durarak geçiren hamilelik, fazla kilolu ve obez kadınlar. Ayrıca, varisli damarlar hormonal değişikliklerle, artan fiziksel eforla (ağırlık kaldırma) veya sporcularda mesleki bir kronik hastalık olarak ortaya çıkabilir.

– Hangi durumda cerrahi operasyon gereklidir?

– Aslında kliniğimizde varisli damarların alınması için çok fazla operasyon gerçekleştirmiyoruz. Çoğu durumda, tedaviye erken başlanırsa hastalık ameliyat gerektirmez. Dengeli bir yaşam tarzı, diyet ve özel kozmetik kullanımı yöntemi sayesinde, varisli damarların daha da gelişmesini durdurmak mümkündür. Bu durumda tekrarlama riski minimum olacaktır. Varisli damarlar artık sizi rahatsız etmeyecek.

– Hangi kremleri veya merhemleri tavsiye edebilirsiniz?

– Benim fikrime göre, piyasadaki en iyilerden biri şu anda Varicostop varis tedavisi için. Bu, doğal özler ve vitaminler temelinde geliştirilen ve doğrudan hastalığın nedenine etki eden yadsınamaz yüksek kaliteli bir formüldür. Kremin uygulanması, hastalığın ileri evrelerinde bile 10 vakanın 9’unda yüksek etkinlik göstermektedir. Bu kremi varislerin erken dönemlerinde kullanmaya başlayan hastalarda 1 ay içerisinde tam iyileşme olasılığı% 99’dan fazladır.

– Varicostop açıklama bu ürünün kesinlikle güvenli olduğunu gösterir. Bu doğru?

– Evet. Bu besin takviyesinin bileşenlerinin bileşimini analiz ederek, cilde zararsız olduğundan emin olabilirsiniz. Krem, yan etkisi olmayan ve alerjiye neden olmayan bitki özleri ve vitaminlerden oluşur. Ayrıca krem, zararlı kimyasallar, hormonlar veya diğer tehlikeli maddeler içermez.

– Varicostop varis bitkisel tedavisi nasıl çalışır?

– Kremin en derin katmanlara nüfuz etmesini sağlayan yumuşak bir yapısı vardır. Doğrudan genişlemiş damarlar üzerinde hareket eden formül, hasarlı doku ve duvarların yenilenmesini uyarır, mikrosirkülasyonu iyileştirir ve kas spazmlarını hafifletir. Bu, bacaklardaki ağırlık hissinden kurtulmanızı ve venöz kan çıkışını iyileştirmenizi sağlar ve ayrıca iltihabı durdurur. Minimal invaziv cerrahiden bile kesinlikle çok daha iyidir. Bugün olumlu bir karara varabilirsiniz.

– Okurlarımızdan biri aniden Türkiye’de satın al isterse. Bunu nasıl yapabilir?

– Bu ürüne olan talep çok yüksek. Bildiğim kadarıyla, Varicostop eczane bulmak neredeyse imkansız. Düzenli müşterilerim için, orijinal kremi çevrimiçi mağazadan sipariş ediyorum. Çok daha ucuz ve daha kullanışlıdır. En önemlisi, eczanelere ve süpermarketlere seyahat ederek zaman kaybetmiyorum.

– 1 paketin maliyeti nedir?

– Varicostop fiyat sürekli değişiyor. Birkaç hafta önce bu kremi sipariş ettiğimde 89 TL ödemek zorunda kaldım.

– Bu krem nasıl doğru kullanılır?

– Ağrı ve şişliğin yoğunluğuna göre günde 2-3 kez bacak derisinin yüzeyine uygulayın. Uygulama anından itibaren 2-3 gün içinde iyileşme hissedilir ve 1 ay içinde tam iyileşme sağlanır. Gerekirse başka bir ek kursa gidebilirsiniz.

– Bu ürünün reklamını öyle bir şekilde yapıyorsunuz ki benim bile Varicostop sipariş vermek arzusu vardı.

– Reklam yapmıyorum)). Bu ürünü sadece Varicostop Türkiye ile gerçek sonuçlar gördüğüm için tavsiye ediyorum.

– Ve sipariş anından teslim almaya kadar geçen süre.

– Genellikle 3-4 günde Varicostop teslimatyapılır.