Kategoriler
Sağlık

Velofel – prostat iltihabı için ilaç

KRONIK PROSTATIT TEDAVISINDE DEVRIM!

✔ Acının, akut ağrının ve yanmanın azaltılması
✔ İdrara çıkmanın normalleşmesi
✔ İdrara çıkma dürtülerinin normal seviyeye düşürülmesi
✔ Prostat boyutunun normale dönmesi

Kemerli ürolog Meriç Alnıaçık geçtiğimiz günlerde bir tıp dergisinde Türk erkeklerinde prostatit artışıyla ilgili bir çalışma yayınladı. Uzman, yayınında son 10 yılda genitoüriner sistem hastalıklarında önemli bir “gençleşme” olduğunu kaydetti. Daha erken prostatit, iktidarsızlık ve erektil disfonksiyon sadece yaşlı erkeklerde meydana geldiyse, bugün hastalar arasında çok sayıda genç hasta var – 30 yaşın üzerinde. Dr.Alnıaçık raporunda prostat bezi iltihabının önlenmesi ve tedavisi ihtiyacını da dile getirdi. Bu sorunu çözmek için bir doktor tarafından önerilen ana ürünlerden biri Velofel prostat iltihabı için ilaç olarak adlandırıldı. Yazı işleri büromuzun gazetecileri bir uzmanla görüşmeye karar verdi ve bu damlaları neden diğer ürünlerden ayırdığını öğrenmeye karar verdi? Aşağıda röportajdan kısa bir alıntı yayınladık.

Velofel – açıklama, fiyat, satın almak, sipariş vermek, teslimat

– Dr. Alnıaçık, yazınızda son yıllarda prostatit tanısı alan hasta sayısının arttığını defalarca vurguladınız. şu anki durum nedir?

– Sadece ülkemiz adına konuşabilirim. Prostat bezinin iltihaplanması, en sık görülen erkek hastalıklarının başında gelir. Üstelik ileri evrelerinde, sağlık açısından korkunç sonuçları olan prostat kanserine yol açan bu hastalıktır.

– Prostatitin sadece yaşlı erkeklerde meydana geldiğine inanılmaktadır. Bu doğru?

– Tabii ki değil. Hastalarım arasında 27 yaşın üzerinde genç erkekler var. Prostat beziyle ilgili sorunların en yaygın nedeni hipotermi, enfeksiyon veya hareketsiz yaşam tarzıdır. Bugünün gençliğine bakın. Bilgisayar başında oturarak, fast food yemek yerken çok zaman harcarlar ve çoğu zaman fazla kilolu olmakla ilgili sorunları vardır. Buna ekolojiyi, stresi ve farklı partnerlerle rastgele cinsel ilişkiyi de ekleyin ve neler olup bittiğinin tam bir resmini elde edin.

– Neden erkekler ilk rahatsız edici semptomları hisseder hissetmez yardım için doktora gitmiyor?

– Herhangi bir erkeğin güçlü bir alfa erkeği gibi hissetmesinin çok önemli olduğunu anlayın. Erektil disfonksiyonun veya prostatitin iltihaplanmasının ilk belirtilerinde, birçoğu bir üroloğa danışmak için acele etmez. Hastalarımın yaklaşık yarısı, durum kritik hale gelene kadar birkaç ay hatta birkaç yıl prostatit ile yaşadı. Prostat bezinin ileri derecede iltihaplanmasıyla bana geldiklerinde ameliyattan başka çare yok. Ancak vakaların% 99’unda tedaviye zamanında başlanırsa bu önlenebilirdi. Formül, mevcut analoglardan birkaç kat daha verimli çalışır.

– 35 yaşın üzerindeki erkeklere düzenli olarak prostat muayenesi yaptırmalarını ve profilaksi yaptırmalarını önerdiğinizi yazdınız. Ayrıca Velofel kronik prostatit tedavisi için kabul etmeniz önerilir. Neden bu özel ürün?

– Bu besin takviyesinin erkek sağlığını her yaşta desteklemek için gerekli tüm faydalı özelliklere sahip olduğuna inanıyorum. Velofel açıklama okuduktan sonra, bunu doğrulayabilirsiniz. Kompleks, profesyonel bilim adamları tarafından geliştirildi, defalarca klinik deneylerden geçti ve patentli bir formül kullanıyor. Eczaneden alınan ilaçlarda olduğu gibi kimyasallar, steroidler veya sentetik bileşenler içermez. Ancak en önemli şey yüksek verimliliktir. Kapsülleri günlük olarak alarak, prostat bezinin, genitoüriner sistemin ve ereksiyonun temel işlevini eski haline getirme konusunda güçlü bir etki elde edersiniz. Bu doğal besin takviyesi antiinflamatuardır ve prostat bezinin küçülmesine yardımcı olur. Ayrıca Velofel erektil disfonksiyon için kullanmanızı tavsiye ederim. Günde sadece 2 kapsül, inanılmaz bir cinsel enerji dalgası hissetmenize ve libidonuzu tekrar artırmanıza yardımcı olacaktır. Sağlığınız için formül.

– Bugün zaten satın al alabilir misin?

– Evet tabi ki. Ürün, 18 yaşın üzerindeki tüm müşteriler için tezgahta mevcuttur.

– yalnızca semptomları bastırdığını doğru bir şekilde anladım mı? Yoksa bu çare prostatiti tedavi edebilir mi?

– Ürünün etkisi, prostat iltihabının semptomlarını ve nedenlerini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Kronik prostatitte stabil remisyonu sürdürmek için piyasadaki en iyi ürünlerden biridir. Vakaların% 96’sında, kapsülleri kullandıktan 1 ay sonra ağrı, yanma hissi, sık idrara çıkma, erken boşalma ve diğer hoş olmayan hisler tamamen kaybolur. Birçok erkeğin korktuğu aşağılayıcı prostat masajından kaçınabilirsiniz. Bileşenlerin% 100 doğal bileşimi göz önüne alındığında, henüz herhangi bir belirti hissetmeseniz bile, önleme için Velofel sipariş vermek alabilirsiniz.

– Pahalı bir ürün mü? 1 paket kapsülün fiyatı ne kadar?

– Velofel fiyat her müşteri için oldukça uygun. İnan bana, bu kapsülleri satın almak, daha sonra ameliyat için ödeme yapmaktan çok daha ucuz.

– Velofel eczane satmıyor mu?

– Hayır, şu ana kadar bu ürün yalnızca çevrimiçi mağazada mevcuttur. Çevrimiçi Velofel teslimat sipariş edebilir ve postayla alabilirsiniz.